FORGOT YOUR DETAILS?

Jak się z nami skontaktować

VITAL-ZAM SP. Z O.O.
ul. Namysłowskiego 2
22-400 Zamość
NIP: 922 304 79 60
numer stacjonarny: 84 638 60 41
komórkowy: 509 821 173
e-mail: sklep.vital@wp.pl
godz. pracy:
pon-pt 7-17
sob 9-13
Lubaczów
ul. Słowackiego 11
tel.: 501 786 940
pasze, koncentraty dla zwierząt, wędkarstwo, akcesoria gołębiarskie, pszczelarstwo
Konrad Gnutek
tel.: 500 248 959
Łaszczówka ul. Wiejska 15
22-600 Tomaszów Lubelski

Prezes:

Konrad Gnutek
konrad.gnutek@vitalzam.pl

Przedstawiciele handlowi:

Mateusz Rój tel. 500 248 808 mateusz.roj@vitalzam.pl
Piotr Głowienka tel. 509 462 328 piotr.glowienka@vitalzam.pl
Arkadiusz Nowak tel. 500 248 935 arkadiusz.nowak@vitalzam.pl
Przemysław Kwarciany tel. 500 248 626 przemyslaw.kwarciany@vitalzam.pl

Sklep internetowy

i dział wysyłki:

Natalia Kosak
tel. 505 062 512
natalia.kosak@vitalzam.pl

Dział zamówień:

Justyna Pyrczuk
tel. 661 353 933
justyna.pyrczuk@vitalzam.pl

Dział Logistyki:

Monika Ogórek
tel. 509 821 173
monika.ogorek@vitalzam.pl

Obsługa sklepu przy ul. Namysłowskiego 2

sklep@vitalzam.pl
tel. 726 237 023
katarzyna.pyrczuk@vitalzam.pl

Serwis dojarek:

Daniel Mazur tel. 502 413 498 daniel.mazur@vitalzam.pl
Michał Ozimek tel. 501 786 640 michal.ozimek@vitalzam.pl
Przemysław Kwarciany tel. 500 248 626 przemyslaw.kwarciany@vitalzam.pl

Jak się z nami skontaktować

Kierownik serwisu
Daniel Mazur
tel.: 502 413 4988
TOP